Strona klubu B這nie Barwice

Strona G堯wna Kadra Tabela Terminarz Statystyki Ligowe Galeria Puchar KOZPNMarzec 19 2019 01:01:54

s璠zia g堯wny - ??

"Tylko" bezbramkowym remisem zako鎍zy si sobotni pojedynek B這ni z Kotwic II Ko這brzeg na Stadionie Miejskim w Barwicach. W pierwszym ligowym meczu w roku 2019 na swoim boisku pi趾arze Paw豉 Drozdowskiego b璠帷 faworytami tego meczu nie zdo豉li pokona rezerw III ligowej Kotwicy. By to do嗆 przeci皻ny mecz Barwiczan, kt鏎zy pod 瘸dnym wzgl璠em nie pokazali swojej pi趾i kt鏎 chocia瘺y grali w rundzie jesiennej. Powod闚 ku temu mo瞠my szuka m.in w bardzo z造m stanie murawy naszego stadionu czy nieobecno軼i w pierwszym sk豉dzie dw鏂h podstawowych zawodnik闚, tzn : Mariusza Krefta czy Daniela Buszowieckiego. Kibice zgromadzeni na naszym stadionie bramek nie obejrzeli ale okazji do zdobycia goli obu dru篡nom nie brakowa這. Og鏊nie mecz z Kotwic przeszed ju do historii a sobotnie wygrane Lecha Czaplinek czy Dar這vii Dar這wo spowodowa造 du篡 軼isk w czubie tabeli. By to drugi ju mecz na wiosn bez utraty gola i to mo瞠 cieszy najbardziej.

Ze zmianami w por闚naniu do meczu w Cz這pie mecz rozpoczynaj Barwiczanie. Ju w 3 minucie bramk zdobyli zawodnicy rezerw Kotwicy tylko 瞠 na nasze szcz窷cie bramka zosta豉 strzelona z pozycji spalonej. W 10 minucie pierwsze dogodne sytuacj miejscowych i fatalna nieskuteczno嗆. W kr鏒kim odst瘼ie czasu nasi pi趾arze mieli trzy 100 % sytuacj. Po do鈔odkowaniu Wojciecha ζniuchy, pr鏏y na bramk oddawali ㄆkasz Miko豉jczyk, Wojciech Gersztyn i Dominik Wo, ale 瘸den z tych strza堯w nie znalaz drogi do bramki a powinien. W 19 minucie gro幡ie lecz niecelnie uderzali pomocnicy z Ko這brzegu. W 21 minucie po gro幡ej wrzutce ㄆkasza Zbroszczyka do pi趾i nie doszed Przemys豉w Be鄂a. Szans na bramk do szatni w 45 minucie mieli Ko這brze瘸nie lecz dobra postawa naszych obro鎍闚 powstrzyma豉 atak zawodnika Kotwicy.

Drug po這wie zdecydowanie lepiej rozpocz瘭i przyjezdni kt鏎zy atakowali nasz bramk. W 62 minucie 鈍ietn sytuacj zmarnowa napastnik Kotwicy, natomiast w 65 minucie Mateusz Kowalczuk w dobrym stylu broni nogami uderzenie rywali. W 79 minucie sam na sam wyszed Wojciech Gersztyn, ale wed逝g s璠ziego liniowego by on na pozycji spalonej. Szkoda bo mog豉 by 鈍ietna sytuacja do zdobycia gola. W 88 minucie z rzutu wolnego na bramk Kowalczuka uderza Kotwica ale uderzenie niecelne. W 93 minucie ostatnia pr鏏a go軼i i uderzenie broni Kowalczuk. Z kolei w ostatnich sekundach meczu rzut wolny dla naszej dru篡ny ale bez 瘸dnego efektu i ostatecznie mecz zako鎍zy si wynikiem 0-0.

Podzia貫m punkt闚 zako鎍zy si sobotni pojedynek. Mimo tego Barwiczanie utrzymali pierwsze miejsce w tabeli. Dzi w zespole seniorskim debiuty zaliczyli m這dzi wychowankowie naszego klubu : Dominik Buszowiecki i Mariusz Kondratowicz.

W nast瘼n sobot podopieczni Paw豉 Drozdowskiego zagraj na wyje寮zie z Olimpem Z這cieniec.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni oraz przebieg meczu.

Dwunasty mecz bez pora磬i !
---darmowy hosting obrazk闚

XVIII kolejka Koszali雟kiej Klasy Okr璕owej.
MGLKS Korona Cz這pa - MGLKS B這nie Barwice -
Stadion ul.Strzelecka w Cz這pie
09.03.2019r 14:00

Korona Cz這pa - B這nie Barwice 0-1 (M.Kreft 18')

Udan inauguracj rundy wiosennej zaliczyli pi趾arze B這ni Barwice. W sobotnim meczu wyjazdowym z Koron Cz這pa podopieczni Paw豉 Drozdowskiego pokonali rywali wygrywaj帷 na trudnym terenie 1-0 po bramce Mariusza Krefta. Sobotnia wygrana nad Koron by豉 pi徠ym zwyci瘰twem z rz璠u w obecnym sezonie naszej dru篡ny oraz dwunastym meczem bez pora磬i, tym samym trwa 鈍ietna seria Barwiczan. Po tej wygranej nasi pi趾arze utrzymali fotel lidera w tabeli, maj帷 nawet ju dwa punkty przewagi nad drugim Lechem Czaplinek kt鏎y jedynie zremisowa sw鎩 mecz.

Przed rozpocz璚iem meczu mogli鄉y by pewni 瞠 pojedynek z Koron do 豉twych nale瞠 nie b璠zie. Po pierwsze boisko w Cz這pie nale篡 do "trudnych teren闚", a po drugie w przerwie zimowej zesp馧 Korony zosta wzmocniony kilkoma graczami co mog這 da do my郵enia 瞠 Korona b璠zie chcia豉 z przytupem rozpocz望 rund wiosenn. Pierwsza po這wa toczy豉 si w spokojnym tempie z lekk przewag Barwiczan. Ta przewaga zosta豉 udokumentowana bramk w 18 minucie Mariusza Krefta. Jak si okaza這 po 90 minutach by豉 to jedyna bramka w spotkaniu. Gol pad po do鈔odkowaniu z rzutu ro積ego Dominika Wosia, najpierw z g這wy uderzy Kreft po czym bramkarz obroni, natomiast dobitka strza貫m z nogi wyl康owa豉 ju w siatce. Wiele klarownych sytuacji obie dru篡ny w ca造m meczu nie mia造. Po stracie gola Korona pr鏏owa豉 atakowa nasz bramk ale 鈍ietnie spisywa豉 si formacja defensywna. Z naszej strony obserwowali鄉y jeszcze m.in uderzenie Krefta nad poprzeczk czy 鈍ietny strza ㄆkasza Rakowskiego za pola karnego z lewej nogi kt鏎y trafi w s逝pek.

Druga po這wa by豉 ju nieco inna ni pierwsza. Korona zacz窸a prowadzi gr, stwarza豉 wi璚ej sytuacji. Nasz zesp馧 g堯wnie skutecznie si broni oraz gra z kontry. Gospodarze uderzali m.in w spojenie bramki Kowalczuka oraz w s逝pek. Naprawd 鈍ietny mecz zagra豉 obrona B這ni z dowodz帷ymi stoperami Mariuszem Kreftem i Mateuszem Przybyszem. Dobr sytuacj dla B這ni mia Wojciech ζniucha ale jego uderzenie z pola karnego obroni bramkarz. Tak瞠 dobra gra defensywna ca貫j dru篡ny prze這篡豉 si na pierwsze zwyci瘰two w rundzie wiosennej 2019 roku.

W najbli窺z sobot Barwiczanie podejm na w豉snym boisku Kotwic II Ko這brzeg.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni.

Odpadamy z pucharu.
---

IV runda Pucharu Polski KOZPN 2018/19
MGLKS B這nie Barwice - MKP Kotwica Ko這brzeg
02.03.2019r 13:00

Na IV rundzie zako鎍zyli przygod pi趾arze B這ni Barwice w Pucharze Polskim KOZPN 2018/19. W sobotnie po逝dnie zesp馧 B這ni prowadzony przez Paw豉 Drozdowskiego podejmowa na Stadionie Miejskim w Barwicach III ligow Kotwic Ko這brzeg. Raczej by這 wiadomo przed pierwszym gwizdkiem 瞠 to przyjezdni b璠 zdecydowanymi faworytami tego meczu. Tak te potwierdzi這 si to w meczu w kt鏎ym Kotwica ostatecznie wygra豉 5-1. Honorowego gola dla naszej dru篡ny strzeli Wojciech Gersztyn.

Dzielnie i udanie w pierwszej po這wie walczy豉 dru篡na B這ni. Do pewnego momentu mo積a by這 dostrzec do嗆 wyr闚nan gr. Dopiero w 35 minucie zawodnicy Kotwicy znale幢i drog do bramki strze穎nej przez Mateusza Kowalczuka. Ta bramka nieco podci窸a skrzyd豉 naszej dru篡nie, bo po tej bramce jako嗆 gry B這ni zdecydowanie obni篡豉 si. W drugiej ods這nie dominowa豉 ju tylko Kotwica kt鏎a pewnie gra豉, wykorzystywa豉 swoje sytuacj bramkowe i zaaplikowa豉 ostatecznie pi耩 bramek naszemu bramkarzowi. Barwiczan sta by這 na jedynego gola kt鏎ego strzeli Wojciech Gersztyn.

Wi璚 pierwszy oficjalny mecz w tym roku za nami. W najbli窺z sobot zesp馧 B這ni zagra pierwszy mecz ligowy, na wyje寮zie z Koron Cz這pa.

Ostatni sparing na plus.

W ostatnim meczu towarzyskim przed wznowieniem oficjalnych mecz闚 w rundzie wiosennej zesp馧 B這ni Barwice gra mecz towarzyski z Zawisz Grzmi帷a. Barwiczanie pokonali w Grzmi帷ej rywali wynikiem 6-3. Bramki dla naszego zespo逝 strzelali : Wojciech Gersztyn 2, ㄆkasz Zbroszczyk 2 oraz Zawodnik Testowany 2. W pierwszej po這wie ku zaskoczeniu lepsi byli zawodnicy Zawiszy kt鏎zy po pierwszych 45 minutach prowadzili 3-1 po wykorzystaniu b喚d闚 naszej dru篡ny. W drugiej ods這nie jednak ju pe軟e dow鏚ztwo w meczu przej瘭i nasi pi趾arze kt鏎zy strzelili pi耩 bramek wygrywaj帷 ostatecznie 6-3. Gra zespo逝 jest coraz lepsza i napawa optymizmem przed rund rewan穎w. Cieszy fakt 瞠 ostatecznie w dru篡nie naszej zostaje Mateusz Przybysz.

Ju w sobot zesp馧 B這ni zagra mecz w ramach IV rundy Pucharu Polski KOZPN. Naszym rywalem b璠zie III ligowa Kotwica Ko這brzeg. Ten mecz na Stadionie Miejskim w Barwicach rozpocznie si o godzinie 13:00.

Sk豉d B這ni w rozwini璚iu newsa..
Wysoka wygrana z G豉zem Tychowo.

W sobot zesp馧 B這ni Barwice rozegra kolejny mecz towarzyski w ramach przygotowa do rundy wiosennej. W Z這cie鎍u lider Koszali雟kiej Klasy Okr璕owej podejmowa si鏚my zesp馧 po逝dniowej Koszali雟kiej A klasy, G豉z Tychowo. Zesp馧 B這ni po dobrym i pewnie rozegranym meczu pokona rywali wynikiem 7-2. Bramki dla naszej ekipy strzelali : Daniel Buszowiecki 2, Mariusz Kreft, Marek Bernaciak, Wojciech ζniucha, Adam Kalota oraz Mariusz Kondratowicz. Asysty z kolei zaliczyli : Wojciech ζniucha 2, Dominik Wo 2, ㄆkasz Zbroszczyk oraz ㄆkasz Miko豉jczyk 2.

W nast瘼n sobot podopieczni Paw豉 Drozdowskiego zagraj z Zawisz Grzmi帷a.

Pora磬a z Le郾ikiem.

W ubieg陰 sobot zesp馧 B這ni mierzy si w towarzyskim meczu z IV ligowym Le郾ikiem Manowo. Podopieczni Paw豉 Drozdowskiego przegrali z Le郾ikiem 3-1. Wszystkie bramki pad造 w pierwszej po這wie. Bramk dla naszej dru篡ny strzeli ㄆkasz Miko豉jaczyk. Sparing z pewno軼i jak najbardziej na plus, bo nasz zesp馧 zagra dobry mecz z rywalem kt鏎y gra lig wy瞠j oraz kt鏎y solidnie wzmocni sw鎩 sk豉d przed rund wiosenn.

W sobot zesp馧 z Barwic zagra z G豉zem Tychowo.

Z Mechanikiem Bobolice na remis.

W pierwszym meczu towarzyskim w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej zespo逝 B這ni, rozegranym w sobot na boisku ze sztuczn nawierzchni w Z這cie鎍u podopieczni Paw豉 Drozdowskiego zremisowali z Mechanikiem Bobolice 2-2. Gole dla naszej dru篡ny strzelali : ㄆkasz Zbroszczyk (rzut karny) oraz Marek Bernaciak (uderzenie z dystansu).

Za tydzie Barwiczanie zagraj z IV ligowym Le郾ikiem Manowo.

Pierwszy sparing odwo豉ny.

W sobot zesp馧 B這ni mia w planie rozegra pierwszy mecz towarzyski w ramach przygotowa do rundy wiosennej.

Niestety z powod闚 kadrowych naszej dru篡ny mecz zosta odwo豉ny.

Za tydzie podopieczni Paw豉 Drozdowskiego maj zagra z Mechanikiem Bobolice.
Plan przygotowa B這ni do rundy wiosennej.

W najbli窺zy czwartek zesp馧 B這ni Barwice prowadzony przez trenera Paw豉 Drozdowskiego wznowi treningi przygotowuj帷e zesp馧 do gry w rundzie wiosennej Koszali雟kiej Klasy Okr璕owej w sezonie 2018/19. Pierwszy trening lidera w tabeli odb璠zie si na hali widowiskowo-sportowej w Barwicach o godzinie 18:00.

Trener Drozdowski ma w planie rozegra 7 meczy towarzyskich, jednak dwa ostatnie mog nie doj嗆 do realizacji z powodu szybkiego wznowienia mecz闚 ligowych o ile pozwol na to warunki atmosferyczne.

Ch皻nych zawodnik闚 kt鏎zy chcieli by spr鏏owa si w naszym zespole zapraszamy na treningi.

Pe軟a rozpiska mecz闚 towarzyskich w rozwini璚iu newsa..
Weso造ch 安i徠 !

Spokojnych, pe軟ych ciep豉 i rado軼i 安i徠 Bo瞠go Narodzenia.

Pomy郵no軼i oraz sukces闚 w Nowym Roku 2019 篡czy MGLKS B這nie Barwice.
Znamy dat rozpocz璚ia rundy wiosennej.

Wydzia Gier i Ewidencji przedstawi ramowy kalendarz rozgrywek seniorskich KOZPN w rundzie wiosennej sezonu 2018 / 2019.

Zesp馧 B這ni rund wiosenn zainauguruj 9 marca 2019 roku. Jest to do嗆 zaskakuj帷y i wczesny termin. Czy boiska Koszali雟kiej Klasy Okr璕owej pozwol rozegra ju 9 marca mecze ligowe przekonamy si w nowym roku.

Na 2 marca planowana jest IV runda Pucharu Polski KOZPN, gdzie zesp馧 B這ni zagra z Kotwic Ko這brzeg.